Золотоніські енергетичні мережі:  очільник підприємства повідомив про відсутність лімітів потужності в області та доповів, що протягом тижня відключень не планується. Продовжуються роботи із санітарної обрізки гілля поблизу ліній електропередач.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі введення графіків аварійних відключень.

КП «Міський водоканал»: керівник повідомив, що підприємство працює у штатному режимі. Продовжуються роботи зі встановлення загальнобудинкових лічильників. Станом на 14 березня вже встановлено 11 одиниць облікових приладів.

Завдання: надати звіт щодо роботи загальнобудинкових лічильників.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що за минулі вихідні, незважаючи на несприятливі погодні умови, не сталося жодної аварійної ситуації в багатоквартирних будинках та викликів спеціалістам не надходило. Проте проводились роботи з аварійного ремонту покрівель.  Додатково повідомив про продовження робіт із планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

Завдання: надати звіт щодо виконаних робіт.

ТОВ «380V»: доповіли, що фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: начальник УЖКГ доповів, що з настанням сприятливих погодних умов та відповідної середньодобової температури повітря розпочнеться підготовчий етап до нового сезону гарячого асфальтування. З метою проведення протиожеледних заходів та уникнення аварійних ситуацій на вулицях та тротуарах громади за минулі вихідні була задіяна спеціальна техніка.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про роботу служби у штатному режимі. Продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій. Відбулося прибирання прибордюрної частини дороги після зимового періоду.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).