Золотоніські енергетичні мережі:  очільник підприємства повідомив про відсутність лімітів потужності в області та доповів, що протягом тижня відключень не планується. Додатково проінформував про початок робіт з санітарної обрізки гілля поблизу ліній електропередач.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі введення графіків аварійних відключень.

КП «Міський водоканал»: керівник повідомив про продовження встановлення загальнобудинкових лічильників. Станом на 7 березня вже встановлено 9 одиниць облікових приладів. Завершено роботи з ліквідації пориву на системі водопостачання поблизу Золотоніської зош №3.

Завдання: надати звіт щодо роботи загальнобудинкових лічильників.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів про роботу з огляду покрівель багатоквартирних будинків. Додатково повідомив про початок планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

Завдання: надати звіт щодо виконаних робіт.

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади. Станом на 7 березня було проведено заміну близько 200 ламп вуличного освітлення.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: доповіли, що з настанням сприятливих погодних умов та відповідної середньодобової температури повітря розпочнеться підготовчий етап до нового сезону гарячого асфальтування.

Завдання: надати звіт про запланований об’єм робіт.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про стабільну роботу підприємства. Продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій. Завершено роботи з видалення порослі, аварійних дерев та кронування по вул. Черкаська.

Завдання: розпочати прибирання прибордюрної частини дороги після зимового періоду.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).