Золотоніські енергетичні мережі: доповіли, що ситуація на енергосистемі контрольована та стабільна. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і не прогнозується. Тож, цього тижня відключень не планується. Але у разі нестабільної роботи об’єднаної енергосистеми країни можуть застосовуватися графіки погодинних відключень. У зв’язку із плановими роботами на лініях електромереж, 21 лютого з 10:00 до 16:00 тимчасово буде припинено енергопостачання у Золотоноші за такими адресами: вулиці Барабашівська, Леся Курбаса (Некрасова), частина вулиці Шота Руставелі та прилеглі.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації електропостачання.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства повідомив, що всі служби працюють у звичайному режимі, фахівці проводять планові технічні огляди електромережі та сантехніки багатоповерхівок.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

КП «Міський водоканал»: доповіли про роботи зі встановлення лічильників за впровадженим графіком. Станом на 21 лютого лічильники вже встановлені на вул. Героїв Маріуполя, 38, вул. Шевченка, 68, вул. Незалежності, 37 і 37А та вул. Баха, 90А. Встановлювати будинкові лічильники зобов’язує закон, у разі незгоди мешканців підприємство діятиме згідно із зазначеними вимогами.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380В»: доповіли про роботи з відновлення вуличного освітлення та заміни ліхтарів.

Завдання: відновити освітлення вздовж алеї троянд, замінити автомат постійного струму.

Дорожні служби: доповіли про обстеження стану вулично – шляхової мережі громади з метою визначення об’єму майбутніх робіт.

Завдання: з метою безпеки громадян накрити каналізаційні люки у с. Деньги.

Служба благоустрою: очільниця доповіла, що служба працює у штатному режимі. Продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій. За сприятливих погодних умов завершують роботи з кронування зелених насаджень вражених омелою на вул. Незалежності та у Меморіальному парку.

Завдання: провести роботи з благоустрою в селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).