Золотоніські енергетичні мережі: доповіли, що ситуація на енергосистемі контрольована та стабільна. У разі дотримання лімітів потужності та за умови ощадливого споживання електроенергії, перерви відключення будуть меншими упродовж доби. У нічний час (орієнтовно з 00:00 до 06:00) відключень не планується.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства повідомив, що всі служби працюють у звичайному режимі, фахівці проводять планові аварійні роботи.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

КП «Міський водоканал»: доповіли про здійснення аварійно-відновлювальних робіт на системі водопостачання та ліквідацію двох поривів. Керівник додав, що генератори, які були встановлені на очисних спорудах, Домантівському водозаборі та каналізаційній насосній станції, технічно перевірені та працюють стабільно.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380В»: доповіли, що проводять технічне обслуговування генераторів, встановлених на структурних підрозділах виконавчого комітету та у старостатах.

Завдання: провести роботи із заміни електролічильників.

Дорожні служби: доповіли про проведені роботи з експлуатаційного утримання вулично – шляхової мережі громади в зимовий період, а саме ліквідацію ямковості холодним асфальто – бетоном у старостинських округах.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Служба благоустрою: очільниця доповіла, що служба працює у штатному режимі. Продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій. Також проводяться постійні роботи з прибирання міста.

Завдання: провести роботи з благоустрою в селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).