Золотоніські енергетичні мережі: доповіли про критичну, але контрольовану ситуацію на енергосистемі. Продовжує діяти червоний рівень обмеження електропостачання, втім при зниженні навантаження та дотриманні населення доведених лімітів потужності по області тривалість  знеструмлень  може зменшуватись.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»:  керівник доповів, що за минулі вихідні спеціалістам виклики від мешканців багатоповерхівок не надходили. Загалом фахівці працюють в штатному режимі, проводять планові аварійні роботи.

Завдання: контролювати ситуацію економії електроенергії багатоповерхівок.

КП «Міський водоканал: очільник доповів, що проводяться роботи зі встановлення лічильників води, зокрема один вже функціонує на вул. Незалежності, 37. Доходить до завершального етапу усунення аварійної ситуації на Домантівському водозаборі. Резервне живлення вже функціонує на очисних спорудах, водозаборі та каналізаційній насосній станції, отже, у разі можливого блекауту система водовідведення та водопостачання буде стало працювати.

Завдання: встановити графіки по встановленню лічильників води.

ТОВ «380В»: керівник підприємства повідомив про роботи із заміни пошкоджених ліхтарів на системі вуличного освітлення. Додатково проінформував, що періодично фахівці контролюють процес роботи генераторів структурних підрозділів, задля уникнення аварійних ситуацій.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: доповіли, що за минулий тиждень проводилися роботи з експлуатаційного утримання вулично – шляхової мережі в зимовий період, а саме ліквідація ямковості холодним асфальто – бетоном у селах громади. Із настанням погіршених погодних умов комплекс заходів з чистки доріг від снігу та доставки піщано – сольової суміші на найбільш складні ділянки автошляхів проводився у місті та населених пунктах громади.

Завдання: розпочати роботу зі встановлення дорожних знаків у населених пунктах ОТГ.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про роботу служби у штатному режимі. Продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій. Також проводилось прибирання та вивезення сміття на кладовищах сіл громади.

Завдання: з настанням сприятливих погодних умов здійснити комплекс робіт з обрізки аварійних дерев у населених пунктах.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).