Золотоніські енергетичні мережі: доповіли, що намагаються працювати у штатному режимі та підлаштовуватись під нестабільне електропостачання. Станом на 24 січня 11:00 у Золотоніській громаді введено червоний графік.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства повідомив, що всі служби працюють в штатному режимі. За минулі вихідні не сталося жодної аварійної ситуації в багатоквартирних будинках та викликів спеціалістам не надходило.

Завдання: провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед мешканців багатоквартирних будинків стосовно економії електроенергії у зв’язку з певним дефіцитом потужності на енергосистемі області.

КП «Міський водоканал»: керівник доповів, що, незважаючи на відключення електроенергії, ситуація з водопостачанням та водовідведенням залишається сталою. Резервне живлення вже функціонує на очисних спорудах та Домантівському водозаборі, тепер у разі можливого блекауту, система буде працювати. Аварійна ситуація, що сталася на вул. Баха, 67, була усунена.

Завдання: провести роботи з підключення до резервного живлення котельні, що опалюють СШІТ №2 та ЗОШ №3.

ТОВ «380В»: керівник підприємства повідомив про роботи із заміни пошкоджених ліхтарів на системі вуличного освітлення по вул. Шевченка та вул. Черкаська.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: доповіли про продовження робіт з експлуатаційного утримання вулично – шляхової мережі громади в зимовий період, а саме ліквідацію ямковості холодним асфальто – бетоном.

Завдання: з метою безпеки громадян накрити каналізаційні люки у с. Деньги.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про роботу служби у штатному режимі. Продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій, і роботи із санітарної обрізки дерев. Також додала, що служба розпочала сіяти квіти у місті.

Завдання: за наявності сприятливих погодних умов провести прибирання та вивіз сміття на кладовищах сіл громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).