Золотоніські енергетичні мережі: за повідомленнями диспетчера НЕК в енергосистемі країни зберігається критичний дефіцит потужності, у зв’язку з цим введено червоний рівень обмеження електропостачання. Вирішується питання можливості підключення підприємств та населення у нічний час насамперед з метою сталого функціонування економіки.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства повідомив, що всі служби працюють у штатному режимі. У зв’язку зі збільшенням навантаження на електромережі у багатоквартирних будинках під час ввімкнення світла почастішали випадки аварійних ситуацій. Протягом тижня також проводилися роботи з демонтування системи водовідведення по вул. Шевченка, 52а та Шевченка, 62.

Завдання: провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед мешканців багатоквартирних будинків стосовно економії електроенергії у зв’язку з певним дефіцитом потужності на енергосистемі області.

КП «Міський водоканал»: складна  ситуація, яка склалася на очисних спорудах у зв’язку з відключенням електроенергії стабілізована та починає переходити до сталого режиму функціонування. Завершено роботи з підключення котельні по вул. Благовіщенська, що опалює ЗОШ № 6 до резервного живлення. Аварійна ситуація на водонапірній вежі, яка також пов’язана з обмеженням електропостачання, була оперативно усунена. Станом на 17.01.2023 завершено роботи на Домантівському водозаборі, де вже працюють всі 8 свердловин.

Завдання: провести роботи з підключення до резервного живлення котельні, що опалюють СШІТ №2 та ЗОШ №3.

ТОВ «380В»: повідомили, що фахівці підприємства працюють над встановленням резервного живлення в управлінні Державної казначейської служби. Також додали, що у старостатах вже функціонують генератори.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: доповіли, що з метою проведення протиожеледних заходів та уникнення аварійних ситуацій на вулицях та тротуарах громади за минулу добу була задіяна спеціальна техніка.

Завдання: при покращенні погодних умов та підвищенні середньодобової температури продовжити роботи з експлуатаційного утримання вулично – шляхової мережі громади в зимовий період.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про роботу служби у штатному режимі. Продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).