Золотоніські енергетичні мережі: доповіли про погіршення ситуації на енергосистемі. Через різке похолодання населення почало надмірно вживати електроенергію, у зв’язку з цим було введено в дію жовтий рівень обмеження електропостачання.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»:  доповіли про роботу у штатному режимі. Продовжуються роботи з демонтування покрівель багатоповерхівок у зв’язку із погодними умовами. Також мали випадки перемерзання системи водовідведення в підвальних приміщеннях багатоквартирних будинків.

Завдання: провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед мешканців багатоквартирних будинків стосовно економії електроенергії у зв’язку з певним дефіцитом потужності на енергосистемі області.

КП «Міський водоканал»: керівник доповів, що, незважаючи на відключення електроенергії, ситуація з водопостачанням та водовідведенням залишається сталою. У Благодатнівському старостинському окрузі продовжуються роботи із заключенням договорів на послуги з утилізації рідких побутових відходів. Станом на 10 січня вже укладено 89 договорів з фізичними особами та 8 договорів з юридичними особами.

Завдання: Розпочати процедуру помпування (консервації) недіючої свердловини в с. Благодатне.

ТОВ «380В»: повідомили, що фахівці підприємства продовжують роботи з підключення структурних підрозділів виконавчого комітету Золотоніської міської ради до резервного живлення.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: доповіли про постійний моніторинг стану вулично – шляхової мережі громади у зв’язку з різким похолоданням та можливістю утворення ожеледиці.

Завдання: визначити обсяг робіт з експлуатаційного утримання вулично – шляхової мережі громади в зимовий період, а саме ліквідацію ямковості холодним асфальто – бетоном.

Служба благоустрою: очільниця служби благоустрою доповіла про стабільну роботу підприємства, здебільшого зосередженої на прибиранні сміття на узбіччях. Також додала, що продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій.

Завдання: проінформувати населення громади стосовно дотримання правил благоустрою.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).