Золотоніські енергетичні мережі: доповіли про стабільну ситуацію електропостачання. Сьогодні з 14:00 буде введено в дію зелений графік зі зміненими чергами. Також додали, що планують розпочати ремонти електричних мереж на території громади.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків та черг аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»:  керівник доповів, що минулі вихідні пройшли спокійно, працювали у звичайному режимі.

Завдання: надати звіт про виконані роботи

КП «Міський водоканал: доповіли про вихід з ладу облікового обладнання на очисних спорудах міста у зв’язку зі стрибками напруги в електромережі. Анонсована торік реконструкція свердловини на Домантівському водозаборі була успішно завершена. Після її запуску спеціалісти розпочали аналогічні роботи на другій свердловині.

Завдання: надати звіт про виконані роботи

ТОВ «380В»: керівник підприємства повідомив, що намагаються працювати штатному режимі. Додатково повідомив, що фахівці підприємства продовжують роботи з підключення структурних підрозділів виконавчого комітету Золотоніської міської ради до резервного живлення.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: доповіли, що у зв’язку зі сприятливими погодними умовами буде продовжуватись ліквідація ямковості холодним асфальто – бетоном.

Завдання: розмістити дорожні знаки про заборону в’їзду вантажних автомобілів у селах громади.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про посилену роботу підприємства особливо в період новорічних свят. Робота була здебільшого спрямована на спорожнення баків із надмірною кількістю сміття.

Завдання: провести роботи з благоустрою в селах громади.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).