Золотоніські енергетичні мережі: очільник доповів, що підприємство працює в штатному режимі. У разі аварійних ситуацій фахівці оперативно здійснювали ремонт кабельних ліній. Також додав, що активно триває підготовка до зимового періоду.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення у разі планових відключень електроенергії. У випадку ж аварійних відключень, за можливості, надати інформацію населенню про орієнтовний час ліквідації аварії.

КП «Міський водоканал»: як зазначив керівник підприємства, протягом минулого тижня виникло 5 поривів мережі водопостачання. Фахівці оперативно ліквідували аварійну ситуацію на вулицях: Барабашівська, Замкова, Баха, Благовіщенська та пров. 1-й Благовіщенський. Найближчим часом будуть встановлені ще 20 загальнобудинкових лічильників. Також додав, що, якщо протягом 3-х місяців контролера не допускатимуть до лічильника для зняття показників, то з плином цього часу споживачі будуть автоматично переведені на норму споживання.

Завдання: оперативно ліквідувати пориви мережі водопостачання.

ПрАТ «Янтарь»: у місті триває комплексна робота з підготовки до зимового періоду всіх житлових будинків. Фахівці здійснюють планові та аварійні обходи, оцінюють стан будівель, обстежують дахи, де можливо потрібно прочистити стоки для дощових вод, виконують роботи з планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій. Також було зазначено, що на вул. Шевченка, 143 триває капітальний ремонт ліфту.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: підприємство працює в штатному режимі. Протягом минулого тижня були здійснені аварійно-відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення у селах громади.

Завдання: замінити лампи на вуличних ліхтарях за заявками мешканців сіл громади.

Начальник управління ЖКГ: доповів, що в центральній частині міста та по всій довжині вулиці Шевченка, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та безпеки пішоходів, тривають роботи із нанесення дорожньої розмітки. Також додав, що на перехресті вулиць Шевченка та Захисників України, де впроваджено кільцевий рух, з’явилися нові дорожні знаки.  Інші питання вирішуються в робочому порядку.

Завдання: здійснення контролю за роботами з утримання територій та об’єктів благоустрою на території громади у належному технічному та санітарному стані.

Служба благоустрою: Працівники активно продовжують виконувати роботи з косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги, обрізання дерев та забезпечення твердим паливом людей пільгових категорій.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).