Золотоніські енергетичні мережі: очільник доповів, що підприємство працює в штатному режимі. У разі аварійних ситуацій фахівці оперативно здійснювали ремонт кабельних ліній. Також додав, що активно триває підготовка до зимового періоду.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення у разі планових відключень електроенергії. У випадку ж аварійних відключень, за можливості, надати інформацію населенню про орієнтовний час ліквідації аварії.

КП «Міський водоканал»: як зазначив керівник підприємства, протягом минулого тижня виникло 10 поривів мережі водопостачання. Фахівці оперативно ліквідували аварійну ситуацію на вулицях: Троїцька, Нова, Паркова, Домантовича, Нафтобазівська, Баха, 41, Черкаська 45.

Завдання: оперативно ліквідувати пориви мережі водопостачання.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що у місті триває комплексна робота з підготовки до зимового періоду всіх житлових будинків. Фахівці здійснюють планові та аварійні обходи, оцінюють стан будівель, обстежують дахи, де можливо потрібно прочистити стоки для дощових вод, виконують роботи з планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій. Через чергове недбальство мешканців на вулицях Баха, 90, Соборна, 18 та Незалежності, 57 здійснили роботи з  аварійного ремонту на каналізаційній системі будинку.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: підприємство працює в штатному режимі. Протягом минулого тижня були здійснені аварійно-відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення у селах громади.

Завдання: замінити лампи на вуличних ліхтарях за заявками мешканців сіл громади.

Начальник управління ЖКГ: доповів про хід робіт з поточних ремонтів доріг на території громади, підготовку до проведення робіт по вулиці Шевченка та інші питання.

Завдання: здійснення контролю за роботами з утримання територій та об’єктів благоустрою на території громади у належному технічному та санітарному стані. Здійснити переведення вуличного освітлення на новий графік.

Служба благоустрою: працівники активно продовжують виконувати роботи з косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги, обрізання дерев та забезпечення твердим паливом людей пільгових категорій. Виконали роботи з косіння трави і видалення порослі у селах Коробівка та Деньги.

Завдання: продовжити роботи з косіння зелених зон та скверів на території громади, здійснити видалення найаварійніших зелених насаджень на території навчальних закладів громади

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).