30 грудня депутати Золотоніської районної ради зібралися на 3-ю сесію VIII скликання, щоб обговорити єдине питання – про передачу Золотоніської районної багатопрофільної лікарні на баланс Золотоніської міської територіальної громади. Пише Золотоноша. Сіті.

Оголошене на 10 годину зібрання розпочалося із запізненням на 8 хвилин. Керівництво районної ради очікувало прибуття депутатів, оскільки у напівпорожній залі їх зібралося близько двадцяти. Дісталися вже й представники Драбівщини, а частини місцевих обранців, кому мешканці Золотоніщини довірили представляти свої інтереси, так і не було.

Голова районної ради Борис Євмина, заповнюючи очікувальну паузу, підняв проблему забезпечення ліками сільського населення

За його словами, у деяких селах Золотоніського району трапляються випадки незаконної реалізації медичних препаратів, без оформлених ліцензій і необхідних умов зберігання, та ще й особами, котрі ніякого відношення до медицини не мають. Тому він запропонував вивчити можливості централізованої доставки ліків у населені пункти району. Задля цього звернутися до Черкаського обласного комунального підприємства «Фармація» управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, а за потреби – й до обласної ради. Хто і на яких умовах візьме на себе відповідальність – теж проблема.

Про свій невтішний досвід із забезпечення ліками сільського населення поділилася головна лікарка Драбівської лікарні Світлана Бойко. Однак проблему треба вирішувати, зважаючи на основну категорію людей, які проживають у селах.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).