Левову частку часу на сесії минулого тижня зайняв розгляд питань розділу «Різне», де були винесені проблеми щодо припинення діяльності ігрових закладів у місті. Вікторія Остроглазова розповіла про ряд заходів робочої групи, проведених протягом червня-липня. Доповідач подякувала за співпрацю місцевим правоохоронцям та працівникам служби надзвичайних ситуацій, чого не можна сказати про їхніх колег з обласних управлінь. Її виступ доповнили Олександр МатвієнкоОлександр Пилипенко та Володимир Карпенко: з тими повноваженнями, які надані державою, вплинути на ситуацію неможливо. Як переконаний очільник поліцейських, власникам приміщень треба відповідальніше ставитися до вибору орендарів. Адже серед відвідувачів гральних закладів – переважно потенційні злодії, які здобувають кошти шляхом грабежів, обманів, афер. Олександр Пилипенко пояснив нюанси перевірок службовцями ДСНС, які самовільно здійснювати їх не мають права, а лише у складі робочих груп. Головуючий піддав критиці позицію керівництва рятувальників, яке прискіпливо контролює роботу дитячих установ, а на пожежну безпеку інших закладів дивиться крізь пальці. Саме з цієї причини була організована зустріч з керівництвом обласного управління ДСНС у понеділок.

Віктор Душка виступив з пропозицією створення Золотоніської міської позавідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню суб’єктів підприємницької діяльності, що викликано незаконним рейдерським захопленням золотоніського підприємства з виробництва мінеральної води та дитячого харчування «Еконія».  У Черкасах діє штаб протидії аграрному рейдерству, де можна запозичити досвід роботи. Депутат закликав колег долучитися до розробки положення щодо діяльності цієї комісії, адже від таких нападів не застрахований ніхто.

Прибічник позитивних моментів на сесіях Володимир Мірошніченко відзначив злагоджену роботу працівників КП «Міськводоканал» на чолі з директором Сергієм Кузнєцовим з ліквідації пожежі на полігоні ТПВ. Лише завдяки вмілому підходу до вирішення нагальних проблем, коли з двох наявних бульдозерів був зібраний один дієвий, який допоміг в локалізації вогню, – біди не сталося. Також не останню роль зіграв нещодавно придбаний автомобіль для поливу, який згодився на пожежі. Перший заступник міського голови Олег Масло керував діями комунальних служб та рятувальників ПДРЧ-8.

Ігор Нелін запропонував відзначити грамотами Олега Масла та Сергія Кузнєцова, а їхніх підлеглих заохотити матеріально. Він подякував міському голові, який оперативно організував  громаду на захист підприємства.

Приклад захисту «Еконії» демонструє, як можна гуртом вирішувати будь-які проблеми. Тільки разом ми зможемо відстояти спільну справу, – підсумував один з найактивніших депутатів міської ради.

На завершення засідання Віталій Войцехівський традиційно озвучив ряд проведеної роботи у міжсесійний період.

Джерело: громадсько-політична газета “Златокрай”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).