В Золотоніській міськрайонний філії Черкаського обласного центру зайнятості 23 серпня 2019 року проведено черговий семінар з орієнтації на службу  в Збройних Силах України. Метою проведення заходу було інформування присутніх щодо умов укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом.
У заході взяли участь 28 безробітні, що перебувають на обліку в Золотоніській міськрайонний філії.

Розпочала захід профконсультант Золотоніської міськрайонної філії Журавльова Надія. Вона розповіла про стан ринку праці в місті та районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. «На сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з гідним рівнем оплати праці», – зазначила Журавльова Надія.

Під час заходу старший офіцер відділення комплектування Золотоніського РВК капітан Кривіцький Андрій звернув увагу безробітних на зростання попиту і престижності військової служби за контрактом. Представник військового комісаріату докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

Одним із спікер заходу був лейтенант 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Секрет Ярослав, який зазначив особливості проходження служби десантників, переваги та пільги.

По закінченню заходу 2 безробітних виявили зацікавленість до запропонованої роботи та пройшли індивідуальну співбесіду.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).