6 жовтня до виконання службових обов’язків на посаді поліцейського офіцера громади приступив Євгеній Рудаковський. У його підпорядкування увійшли села Кропивнянського, Деньгівського та Крупського старостинських округів. Населеними ж пунктами Благодатніського та Коробівського старостатів опікується Роман Авраменко.

Як повідомляє видання Золотоноша.City, депутати Золотоніської міської ради поцікавилися буднями новопризначеного офіцера, стаж якого на цій посаді становить 3 місяці (станом на 31.12. 2023 року).

За словами Євгенія Рудаковського, протягом 3-х місяців до представника правоохоронних органів звернулося 36 громадян. Їхні заяви розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян». Капітан перевірив 4 кривдників та виніс чотири термінових заборонних приписів і склав 4 адміністративних матеріали за ст. 173-2 КУпАП (домашнє насильство).

Більшість профілактичних заходів, що спрямовані на запобігання правопорушень, Євгеній Рудаковський провів спільно із службовцями громади.

За три місяця 2023 року тричі виїздили для відвідання 12 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, побували у 7 сім’ях внутрішньо переміщених осіб. Склали 2 адміністративних матеріали за ст. 184 КУпАП відносно батьків чи осіб які їх замінюють, які неналежно виконують свої обов’язки щодо виховання своїх неповнолітніх дітей.

Для підвищення рівня правосвідомості молоді капітан Рудаковський провів лекції «Права дитини», «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Безпека дітей в мережі інтернет», «Негативний вплив тютюнових та алкогольних напоїв на організм дитини», «Тиждень безпеки дорожнього руху», «16 Днів проти насильства».

Фото з архівних матеріалів

Спільно з колегою Романом Авраменком здійснювали автопатрулювання території з приводу дотримання комендантської години, проводили роз’яснювальну роботу з власниками та продавцями кафе-барів, магазинів, Інформували місцевих жителів щодо шахрайських дій в мережі інтернет, а також по телефону.

Офіцер громади склав 1 адміністративний матеріал за ст. 152 КУпАП порушення благоустрою населених пунктів. У ході відпрацювання території дільниці було виявлено порушення правил торгівлі алкогольними напоями та складено три адміністративних матеріалів за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

За вчинене дрібне хуліганство складено 2 адміністративних матеріалів за ст. 173 КУпАП. Відносно порушників, котрі розпивали алкогольні напої у заборонених законом місцях офіцер склав 3 адмінматеріали за ст. 178 КУпАП. Щодо громадян, які займалися виготовленням та зберіганням самогону склав 2 адміністративних матеріалів за ст. 176 КУпАП.

Окремий напрямок роботи – профілактичні бесіди з громадянами, які ухиляються від виконання військового обов’язку та заходи з виявлення їхнього місця перебування. Щоби запобігти керуванню транспортом особами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, проводив нічні патрулювання із залученням груп реагування патрульної поліції.

Фото з попередніх матеріалів

Щотижня Рудаковський вибірково перевіряє власників зброї на дотримання правил її зберігання.

– З приходом капітана поліції життя у нашому старостаті стало більш безпечним, – коментує староста Крупського Надія Хомут. – Євгеній Рудаковський досвідчений офіцер з 15-річним досвідом роботи у слідчих органах. Нам з ним дуже пощастило. Його авторитетне слово спрацьовує на випередження, люди поважають Євгенія Володимировича, довіряють йому.

-Лише разом із вами нам вдасться зробити нашу громаду безпечною, переконаний капітан поліції Євгеній Рудаковський. – Впроваджуючи механізми взаємодії громади та поліції, прошу надавати свої варіанти та алгоритми вирішення питань, які залишилися поза увагою на території громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).