14 грудня співробітники Золотоніського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області провели заняття з учнями 7-а та 7-б класів Золотоніської загальноосвітньої школи №1

Під час уроку, темою якого було «Як діяти, якщо виникла пожежа», рятувальники наголосили на основних правилах безпеки життєдіяльності. Фахівці ДСНС окреслили основні причини пожеж, зазначивши, що зазвичай їх виникнення спровоковане людською недбалістю та байдужим ставленням до власної безпеки.

Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій розповіли дітям, як діяти, якщо пожежа все-таки трапилася. Крім того, працівники Служби порятунку «101» застерегли старшокласників не телефонувати до пожежно-рятувальної служби заради жарту чи розваги: неприпустимо займати телефонні лінії «101», адже в цей час, імовірно, хтось телефонуватиме з проханням про допомогу.

Відчувалось, що учні серйозно поставились до тематики уроку, адже досить активно відповідали на запитання, у свою чергу, ставлячи і свої. Згадали школярі і про деякі випадки пожеж, про які вони чули від дорослих та бачили по телебаченню. Поцікавились вони і алгоритмом дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів.

А закріпити отримані знання дітям допоміг перегляд відеофільму та тематичних роликів, інформаційні листівки з правилами безпеки життєдіяльності.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).