7 листопада 2019 року у приміщенні малої сесійної зали Будинку рад Черкаської обласної державної адміністрації відбулося розширене засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді. Головним питанням стало підбиття підсумків проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2019 році. У засіданні взяли участь заступник міського голови Мар’яна Ніщенко, завідувача сектору у справах молоді та спорту, служби у справах дітей Людмила Вареник, начальник служби у справах дітей Ніна Засенко. Золотоноша увійшла у число міст у яких показник  дітей, охоплених послугами оздоровлення та відпочинку більший ніж у 2018 році. У місцевому бюджеті виділені кошти у сумі 430 тисяч гривень на оздоровлення та відпочинок дітей.

За сумлінну працю, професіоналізм у галузі оздоровлення та відпочинку дітей Черкащини почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

завідувача сектору у справах молоді та спорту, служби у справах дітей, виконавчого комітету Золотінської міської ради Вареник Людмилу Вікторівну.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).