Розпорядження

Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня

22.04.2020  № 5

Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні на території міста.

Керуючись Кодексом цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 (зі змінами), постановою Державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 № 11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні», розпорядженням керівника робіт регіонального рівня від 21.04.2020 № 27, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей, керуючись  ст. 59 «Про місцеве самоврядування  в Україні», –

  1. Тимчасово, з 22 квітня 2020 року до скасування обмежувальних заходів, закрити для відвідування людей кладовища, розташовані в місті Золотоноша, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5-2 метри.
  2. Золотоніському відділу поліції ГУНП України в Черкаській області (Охріменку О.В.), забезпечити обмеження доступу на кладовища шляхом збільшення патрулів та у відповідності з вимогами даного розпорядження.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник міського голови, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації 

О.М. МАСЛО

 Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня “Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні на території міста”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).