9 травня в місті Новоукраїнка Кіровоградської області відбулися Всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби. За їхніми результатами вихованці Золотоніської ДЮСШ вибороли такі призові місця:

  • 2 місце у ваговій категорії 75 кг. посів МАЛЮК Святослав.
  • 2 місце у ваговій категорії 59 кг. посів КОМПАНЕЦЬ Владислав.
  • 3 місце у ваговій категорії 31 кг. посів ЦИМБАЛЮК Назар.
  • 3 місце у ваговій категорії 31 кг. посів ЛИТОВЧЕНКО Артем
  • 2 місце у ваговій категорії 44 кг. посів ДОВБЕШКО Іван.
  • 3 місце у ваговій категорії 44 кг. посів КОСТЕНКО Дмитро.

Тренери-викладачі спортсменів: ВЛАСЕНКО Станіслав Валерійович, РАКІТІН Ігор Володимирович.

Участь юних спортсменів у даних змаганнях стала можливою завдяки благодійній допомозі від: КУЛІНІЧА Владислава Віталійовича, Кузьменко Віти Вікторівни, ЯРОША Павла Олексійовича та МАЛЮКА Сергія Миколайовича.

Поряд із змаганнями із греко-римської боротьби спортсмени Золотоніської ДЮСШ приймали участь ще у ряді турнірів. Так, футболісти 2009 року народження змагалися із однолітками із міста Черкаси «ФК Черкаси» у рамках чергового туру Відкритого чемпіонату міста Черкаси з футболу. Гра закінчилася нічиєю з рахунком 3-3. Кращими гравцями в складі Золотоніської ДЮСШ визнано Котко Данила, Гонщика Данила, Бражника Вадима та Побиванця Максима.

Тренер-викладач спортсменів: ГОНЩИК Вадим Валерійович.

А футболісти 2004-2005 років народження грали у рамках чергового туру чемпіонату Черкаської області з футболу серед дитячих команд «Дитяча-ліга» в місті Корсунь-Шевченківський. Гра закінчилася з рахуноком 2-2.

Тренер-викладач спортсменів: БАСС Валерій Володимирович.

Тренерський склад Золотоніської ДЮСШ висловлює слова вдячності керівництву нашого міста та міському відділу освіти за сприяння яких є можливою участь вихованців школи у цих та подібних змаганнях.

Богдан Артеменко, директор Золотоніської ДЮСШ

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).