23 січня 2019 року у Золотоніській міськрайонний філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулася прес-конференція на тему: «Підсумки роботи Золотоніської міськрайонної філії у 2018 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності». На захід були запрошені соціальні партнери: представники Пенсійного фонду України в Черкаській області, Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, безробітні, що зареєстровані в Золотоніській міськрайонний філії та  ЗМІ .

«Послугами Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості  в 2018 році  скористалось 1783 жителі району ,  з них 1386 мали статус безробітного. За сприянням служби зайнятості працевлаштована 881 особа мешканців сільської місцевості, в тому  числі 507 безробітних» – розпочала свою промову заступник директора-начальник відділу сприяння працевлаштування Дворник Наталія.

Протягом   2018 року 223 особи із числа безробітних, жителів  району,   проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за професіями, які користуються попитом в аграрному секторі регіону та працевлаштовані за наявними договорами.

Особлива увага приділялась наданню соціальних послуг воїнам, що повернулись зі Сходу країни.

Протягом  2018 року на обліку в Золотоніській міськрайонній філії перебувало 35  безробітних з числа  учасників АТО.   За сприянням служби зайнятості працевлаштовані 13 учасників бойових дій ,  один  з яких заключив контракт на службу в Збройних Силах України.  5 осіб  проходили професійне навчання   на замовлення роботодавця ,  1 особа приймала участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру.

Профконсультант Журавльова Надія розповіла про запроваджені сучасні сервіси : електронна черга, персональний кабінет послуга відеорезюме, відео вакансії  та відео презентації підприємств.

Щодо основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2019 рік, Дворник Наталія виділила декілька важливих напрямків. Серед них впроводження посади кар’єрного радника, що забезпечуватиме супровід та організацію надання послуг для зареєстрованих осіб, сприятиме пошуку роботи та планування кар’єри; популяризація та активне використання онлайн-платформ Державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа» та «Профорієнтація та розвиток кар’єри», продовження широкомасштабної інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні»

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).