Золотоноша.City, як і зазвичай, інформує своїх читачів про ремонтні і будівельні роботи, які здійснили комунальники у Золотоноші протягом тижня. Дізнайтеся також про їхні плани на найближчі дні.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» завершили заплановане асфальтування тротуарів на вулиці Шевченка. Наразі «рембудівці» розпочали підготовчі роботи для відновлення твердого покриття на заїзді до дитячої лікарні та амбулаторії №3 з вулиці Баха. Протягом 9 і 10 вересня вони планують здійснити там ямковий ремонт, попутно відновивши й частину тротуару на вулиці Баха з боку Обухова.

Наступним етапом роботи приватного підприємства передбачається відновлення зливової системи, ремонт і заміна решіток цієї мережі на вулиці Благовіщенська

Бригада АВР «Міськводоканалу» розпочне ремонтні роботи аварійного каналізаційного колодязя біля 4 під’їзду на Черкаській, 85, нечистоти з якого потрапляють у підвал. Комунальники визначили дату проведення робіт – 15 вересня, вівторок. Тому протягом 2 днів мешканці будинку будуть позбавлені послуги водовідведення.

На міській мережі водопостачання сталося 4 пориви. Один з них, на вулиці Обухова у районі Центру зайнятості, бригада АВР «Міськводоканалу» на чолі з Віталієм Шморгуном ліквідувала 8 вересня, замінивши 6 метрів повністю зношеної труби. 9 вересня «водоканалівці» провели аналогічні ремонтні роботи з відновлення водопостачання на Незалежності, 75 А. Ліквідацію поривів на вулицях Гагаріна та Заводській спеціалісти розпочнуть 10 вересня.

Спецавто УЯР-01 працює на вулиці Черкаська, залатуючи незначні ямки асфальтного покриття цієї вулиці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).