Два тижні підряд протягом вихідних біля комунального ринку велися якісь розкопки з боку вул. Обухова. Які роботи проходили на земельній ділянці, цікавилась громадсько-політична газета “Златокрай” у директора КП “Золотоніський міський ринок” Тараса Супруна:

“Біля капітальних споруд ринку, що тягнуться вздовж вулиці Обухова, прибудоване металеве тимчасове приміщення, де реалізуються комбікорми. Поруч розташована торгова точка з продажу фастфудів. Саме на цьому місці площею 4,5Х8 метрів плануємо побудувати сучасний туалет для працюючих на ринку. Хоча біля міського ринку і працює два туалети на платній основі – на вході від банку «Аваль» та з боку ринку «Перлина Златокраю», але маємо намір відкрити власний. На якій основі він працюватиме: платній чи безкоштовній – ще не вирішено. Обговорюються варіанти, що для підприємців та адміністрації ця послуга буде безкоштовною, а для відвідувачів ринку – платною. Однак поняття «безкоштовний» відносне. Адже за надані послуги з водопостачання, водовідведення, затрати на енергозабезпечення і обслуговування приміщення треба відшкодовувати. Можливо, вони будуть закладені в тариф за Місце? Все це – у перспективі. А поки що, з огляду на ці плани, ми відновили каналізаційну систему: за кошти КП «Міський ринок» заклали трубу більшого діаметру. Тобто заклали зовнішні комунікації відповідно до сезонних умов. Ця необхідність була викликана ще й створенням належних умов для підприємців м’ясного відділу, яким вкрай необхідне водозабезпечення. Отже, всі сезонні роботи, що дозволяють рухатися вперед, ми здійснили. Наступний крок – отримання дозволу у РЕМі для ще однієї точки підключення до мережі.

Щодо асфальтування, то між територією ринку і твердим покриттям вул. Обухова вибилася яма площею 24 квадрати. Найбільше від незручностей потерпали м’ясники. Вони й ініціювали асфальтування. Тож за кошти нашого комунального підприємства та за участі цих підприємців ми облаштували асфальтований в’їзд.”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).