Розпорядженням міського голови №6-К від 04.01.2019 року на посаду директора КП «Золотоніське видавничо-поліграфічне підприємство» призначено Оксану БАРАННИК.

Оксана Іванівна народилася 28 жовтня 1974 року у смт Магдалинівка на Дніпропетровщині. Навчалася у Золотоніській сш №4, яку у 1992 році закінчила із золотою медаллю. Вищу освіту здобула у Київському університеті харчових технологій за спеціальністю «інженер-технолог». У 2008 році з відзнакою закінчила Чигиринський бухгалтерський технікум.

Працювала на посаді головного бухгалтера Золотоніського видавничо-поліграфічного підприємства.

Одружена, виховує сина.

Нагадаємо, минулого тижня Лариса Проценко, котра 35 років свого життя присвятила цьому підприємству, вирішила піти на заслужений відпочинок. 14-го січня на апаратній нараді керівників структурних підрозділів міськвиконкому за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, наполегливість, активну життєву позицію, особистий вагомий внесок у розвиток поліграфічної діяльності міський голова Віталій Войцехівський вручив Ларисі Проценко почесну грамоту. Справжнім сюрпризом для досвідченого керівника стали також віншування її колег, які завітали на зібрання, щоб привітати свого директора, з яким пропрацювали не один десяток років.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).