Вітання з Різдвом та Новим Роком
від міського голови Плауена, Німеччина
Ральфа Обердорфера

Шановний пане Віталію Войцехівський,

Щиро дякую за Ваші поздоровлення і побажання до Різдва та Нового Року! Бажаю Вам та всім партнерам, з якими ми познайомилися, щасливого Нового Року!

Перед Різдвом ми завжди живемо в стресі, який самі собі й організовуємо. Мабуть, ніхто з нас й не відповість напевно, чому так, але кожного року ми даємо собі слово, що наступний рік буде кращим, ніж цей і тому нам потрібно над цим працювати.

Ми побачимося з Вами навесні 2020 року спочатку в місті Золотоноша, а потім зустрінемося з Вами в Німеччині. Я переконаний, що ми отримаємо дозвіл на субвенцію на реалізацію всі наших планів.

Бажаю Вам приємного часу в колі Вашої родини та друзів!

З повагою

Ваш Ральф Обердорфер

_

Вітання керівника
ТОВ „Агенція пластику Унгер“
(Берлін, Німеччина)
Єнса Унгера

Шановний пане Войцехівський,

моя дружина та я щиро дякуємо Вам за теплі слова побажань до Різдва та Нового Року! Від нас я також бажаю Вам на 2020 рік всього хорошого, успіхів в прийнятті важливих рішень, енергії, якої для Вашої роботи потрібно дійсно багато, успішно долати всі політичні та інші перешкоди! Також бажаю Вам міцного здоров’я.

Радію тому, що в 2020 році я знову зможу допомогти місту. Мені важливо,  щоб рівень життя мешканців міста Золотоноша зростав. Тому мені не важко звертатися до успішних людей в Берліні та інших містах, щоб отримати допомогу.

Вітання з Берліна
Єнс Унгер

_

Вітання очільника міста Явор (Польща)
Еміліана Бери

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).