Розпочинаємо тиждень з приємних справ.

З нагоди Міжнародного Дня волонтера, Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування, які відзначаються 5-7 грудня, було організовано спільне зібрання для нагородження винуватців свят у приміщенні Золотоніської районної військової адміністрації.

Усі ці три свята тісно між собою пов’язані, особливо у наших реаліях. Адже завдяки тим людям, які захищають нашу рідну землю від окупантів, людям, які допомагають нашій могутній армії не втрачати дух, та людям, які усіма своїми стараннями намагаються підтримувати демократизацію суспільства – ми можемо відчувати життя.

За професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи почесними грамотами районної ради до Дня місцевого самоврядування депутатів громади відзначили подяками, а саме:

– Сьомак Наталію Олексіївну, секретаря Золотоніської міської ради;

– Манжару Дмитра Сергійовича, депутата Золотоніської міської ради VIII скликання;

– Душку Віктора Миколайовича, депутата Золотоніської міської ради VIII скликання;

– Кузьменка Романа Петровича, депутата Золотоніської міської ради VIII скликання;

– Печонову Ганну Дмитрівну, голову квартального комітету №23.

За мужність, відвагу та доблесну службу почесними грамотами районної військової адміністрації до Дня Збройних сил України військових громади відзначили подяками, а саме:

– Пузєєва Олександра Олександровича, стрільця першої роти;

– Криворучка Павла Вадимовича, лейтенанта.

Не забули, звичайно, привітати нашого заслуженого артиста України, Авраменка Петра Івановича, який сьогодні святкує своє 85-річчя. Він разом зі своїм побратимом заспівав авторські пісні, згадавши приємні моменти з минулого.

Також до привітання приєднався колектив будинку культури Золотоніської  міської ради, порадувавши наших глядачів українськими патріотичними композиціями.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).