1 грудня відбулося офіційне нагородження учасників конкурсу Міністерства молоді та спорту у категорії «Кращі практики молодіжної роботи в Україні 2021». Золотоніський проєкт зі створення молодіжного простору на базі районного будинку культури переміг у номінації і був нагороджений спеціальною відзнакою та призом.

– Це дуже приємна подія, адже це визнання того, що подібні простори необхідні і актуальні. Це результат роботи великої команди спеціалістів у різних сферах, які на волонтерських засадах працюють з молоддю у вільний час, діляться своїм часом, знаннями та досвідом, – зазначила натхненниця проєкту, головний спеціаліст по роботі з молоддю служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту Оксана Червякова.

Молодіжний проєкт «Близькі» отримав грантову підтримку від Українського жіночого фонду, що дозволило розпочати створення на базі районного будинку культури простору для хлопців та дівчат віком від 12 років. Метою проєкту є поширення практик соціальної згуртованості в молодіжному середовищі, формування комфортного та безпечного осередку дружнього до молоді, де є місце як неформальній освіті (тренінги, зустрічі з різними спікерами та фахівцями), так і волонтерським ініціативам.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).