Неділя в молодіжному центрі була насичена духом проєктів, комунікації та лідерства. Захід був організований для Молодіжної ради та команди молодіжного центру “АртПростір” за сприяння Американських рад та учасниці Золотоніської молодіжної ради Діани Кравченко.

Тренінг з проєктного менеджменту від Діани Шалашної. Діана, випускниця програми FLEX та координаторка випускників FLEX у центральній Україні, поділилася своїм багатим досвідом у написанні проєктних заявок за допомогою формули 5W+H (що, хто, де, коли, чому + як/скільки?).

Відкривши захід, вона зробила акцент на ключових аспектах створення успішної проєктної заявки, надаючи учасникам відповіді на питання, які визначають суть будь-якого проєкту.

Наступним спікером заходу був Денис Андрущенко, президент “Rotary Club Cherkasy Centre”, випускник програми FLEX та співзасновник “Leaders Fund”. Він висвітлив свій досвід успішної реалізації ідей та поділився перспективами змін у професійному житті. Заходячи в сутність та тенденції ринку праці, Денис привернув увагу учасників до важливості адаптації до нових реалій сучасного світу.Учасники заходу за допомогою практичних вправ не лише вивчали та вдосконалювали свої лідерські та комунікативні навички, але й виявляли свої потенційні можливості для розвитку та успіху в командній роботі.Цей захід відзначився не лише експертними доповідями, але і динамічною атмосферою, сприяючи обміну ідеями.Такі ініціативи, як ця, є ключовим елементом розвитку та навчання в сучасному світі. Захід став платформою для об’єднання та обміну досвідом для тих, хто прагне вдосконалити свої навички та досягти нових висот у своїй кар’єрі.

– Чи можна швидко вигадати проєкт за декілька хвилин? Так, це можливо, але для цього потрібні знання, уява і співпраця з однодумцями. Це стає реальністю завдяки об’єднанню ідей та зусиль. Спеціально для молоді нашого міста проводяться тренінги, що допомагають втілити ідеї в життя. Якщо ви взялися за це, починаєте думати, як допомогти молоді, місту та країні під час війни, то саме такі ініціативи надають можливість молоді не залишатися байдужою перед проблемами, а розвиватися та знаходити натхнення для важливих та цінних справ. Будь ласка, наступного разу, коли до вас звертатимуться щодо потреб міста, не будьте обуреними чи байдужими. Можливо, саме ваша ідея змінить місто на краще, – коментує подію координаторка Золотоніського молодіжного простору Лілія Титаренко.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).