З метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями фахівцями відділу активної підтримки безробітних Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості з початку вересня 2018 року було організовано та проведено протягом 3 профорієнтаційних уроки для учнівської молоді. В заходах взяло участь 79 особи.

Під час проведення профорієнтаційного уроку фахівець філії Надія Журавльова ознайомила учнів з правилами усвідомленого вибору професії, провела тестування з метою визначення для кожного школяра притаманного для нього типу професій.

Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Отже, основним завданням є підготовка до свідомого вибору майбутньої професії, – Надія Журавльова.

З метою планування роботи щодо інформаційної підтримки учнівської молоді було проведене експрес-анкетування школярів. А по завершенню заходу – флеш-моб «Вибір професії – вибір себе».

Школярам сподобався даний урок, вони активно включалися в розмову, тому є надія, що дана інформація стане їм у пригоді при виборі професійного шляху.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).