Апогеєм кубкового сезону стало протистояння команд з різних берегів Дніпра. Відповідаючи фінальному статусу зустрічі команди матч почали із шаленного темпу. У перші десять хвилин зустрічі по кількості створених гольових моментів невеличка перевага на боці звенигородської команди, але надійна гра у «рамці» Манжели не дозволяла смугастому влетіти у ворота. Та все голкіпер золотонісців нічого не зміг вдіяти проти більярдного удару від Погрібного. Такий хід поєдинку змусив «Профіспорт-Динамо» вдатися до більш рішучих дій і на 14 хвилині зустрічі рахунок стає рівним – 1:1.

Якісна комплектація обох складів команд змушує тримати один одного у напрузі майже безпреривно. Незважаючи на те, що темп зустрічі високий, гравці діють з невеликою кількістю порушень.

100319 k2

На початку другої частини зустрічі на майданчику вже не спостерігається такої жвавості, як була у першій частині зустрічі. Але біля обох воріт стало не менше «гарячіше». У перші 5 хвилин другого тайму близьким до успіху був у Золотоноші Бойко, але з вигідної позиції не влучив у ворота. Відповідь «Мизинівки» була не менш гострою, але безрезультативною.

На 32 хвилині гри Гонщик із Золотоноші накидував м’яча своєму партнеру по команді на голову, але той пробив у стійку воріт. Помітно, що гравці «Профіспорту – Динамо» мають свіжіший вигляд, ніж їх суперник. Але звенигородці хоч і рухають не швидко, проте інколи небезпечно для суперника. У золотонісців вкотре небезпечно б’є по воротах Бреус, а але ніяк не може обіграти мизинівського голкіпера. До завершення основного часу зустрічі залишається ще три хвилина. У золотонісців проходять чотири атаки поспіль атаки із завершальним ударом, але воротар «Мизинівки» демонструє дива реакції.

Основний час зустрічі переможця не виявив, тож було призначено додаткові 5 хвилин. Протягом цього ігрового часу команди віддали перевагу атакуючим діям, але глядачі забитих голів так і не побачили.

Долю зустрічі вирішила серія пенальті. Усього було пробито 12 пенальті. У вирішальний момент реакція голкіпера СК «Мизинівка» Шишкіна перемогла бажання забити гол золотонісцем Луганіним.

Таким чином у видовищному і захоплюючому кубковому поєдинку перемогу здобула команд із Звенигородського району.