Золотоніською міськрайонною філією Черкаського обласного центру зайнятості 25 вересня 2018 року в рамках реалізації плану співпраці організовано та проведено професіографічну екскурсію на залізничну станцію Золотоноша 1 для 26 учнів 9-го класу міської школи №6 з метою професійної орієнтації учнівської молоді, відновлення престижу робітничої професії, ознайомлення з діяльністю підприємств міста.

Укрзалізниця – це галузь з великою інфраструктурою, із складним технологічним циклом роботи, яка тісно пов’язана з підприємствами-виробниками, перевезеннями значної частини вантажів і пасажирів в країні, що в цілому впливає на розвиток економіки України.

Начальник станції Золотоноша-1 Неля Трубицька розповіла про роботу станції, основні її функції та завдання. Учні мали змогу побачити пульт керування коліями. Механік СЦТБ Лідія Соколенко продемонструвала як саме працює механізм пересування стрілок та наголосила на правилах безпеки при перебуванні на залізничних станціях.

Учасникам заходу надана повна інформація про вимоги до професії, можливості працевлаштування, підвищення кваліфікації, умови праці, соціальний пакет, оплату праці, перспективи кар’єрного зростання.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).