Сьогодні школярі мають можливість у реальному часі поспілкуватися з представниками різних професій під час професійних екскурсій на підприємства та організаціях  міста. Це допомагає їм більше дізнаватись про можливі професії та в майбутньому полегшує її вибір. Так, 22 травня 2018 року центром зайнятості спільно з Золотонським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги  організували для учнів Золотоніської спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивченням економіки й права екскурсію до Золотоніського міськрайонного суду.

Екскурсія коридорами правосуддя розпочалася із зустрічі з прес-секретарем суду – Григорієм Сивухіним, який ознайомив школярів із роботою суддів та працівників апарату. Розповів цікаві факти з історії судочинства та основні принципи роботи суддів загальної юрисдикції. Окремо зупинився на питаннях адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх та навів конкретні приклади справ, які розглядалися у Золотоніському міськрайонному суді. Учням розповіли про організацію документообігу: реєстрацію, рух документів, що надходять до суду і порядок роботи з ними.

Також діти побували в справжніх судових залах та навіть спробували себе в ролі суддів, захисників, прокурорів та секретаря судового засідання.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, школярі мали можливість поспілкуватися з доповідачем, задати питання, поділитися своїми враженнями від почутого.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).