Першочерговим завданням для фахівців Золотоніської міськрайонної  філії Черкаського обласного центру зайнятості є сприяння якнайшвидшому адаптуванню у суспільстві, а також поверненню до трудової діяльності демобілізованих учасників антитерористичної операції.

У перші дні після реєстрації цим особам здійснюється пошук підходящої роботи, надаються інформаційні та профорієнтаційні послуги, призначається матеріальне забезпечення на випадок безробіття відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»

Для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, видача ваучерів для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. При обслуговуванні даної категорії громадян, фахівцями філії застосовується індивідуальний підхід до кожної особистості.

Так, учасник АТО Микітенко Михайло більшість своєї трудової діяльності працював за спеціальністю водій автотранспортних засобів. Прийшовши з війни відразу почав адаптуватися до мирного життя. І першим кроком була реєстрація в Золотоніській міськрайонний  філії Черкаського обласного центру зайнятості. Беручи участь у профінформаційних заходах та отримавши інформацію щодо професійно навчання  успішно пройшов профвідбір на замовлення роботодавця, а саме ПАТ «Золотоніський машинобудівний завод». Був направлений на навчання за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування до ДПТНЗ «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики і продовольства України». В період навчання виробничу практику Михайло проходив в ПАТ «Золотоніський машинобудівний завод», де і в подальшому буде працевлаштований.

Служба зайнятості — це сервісна установа, яка гарантує якість надання послуг щодо прискорення працевлаштування та  виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи тим, хто втратив роботу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).