Про зміни, які відбулися у порядку нарахування субсидії, розповіла начальник управління праці та соцзахисту населення Тетяна Лукомська. Перш за все, субсидія змінила свою форму. Із січня цього року вона надаватиметься готівкою. Тиждень тому перші громадяни разом з пенсією отримали монетизовану субсидію, вкотре звертаємо Вашу увагу на необхідності ОБОВ’ЯЗКОВО оплатити комунальні послуги. Наголошуємо на тому, що відтепер Ви сплачуєте повну вартість фактично використаних послуг. У випадку утворення боргу за спожиті комунальні послуги, субсидію буде припинено. Відновлення субсидії буде можливе лише після погашення боргу, а субсидія далі буде виплачуватися у безготівковій формі.

  • До травня ми йдемо двома шляхами: особи, які звернулися за призначенням субсидії до 1 січня 2019 року, а це більшість, отримуватимуть її готівкою. Ця соціальна виплата надійде разом з пенсією за місцем пенсіонування (на картку чи на пошту), – пояснила Тетяна Едуардівна. – Для тих громадян, які звернулися за субсидією після 1 січня 2019 року (97 справ по місту), вона буде монетизована безготівково.

Відповідальність за оплату комунальних послуг лежатиме лише на споживачеві. Якщо, отримавши готівку, хтось надумає не платити за комунальні послуги, а купити собі нову сумку чи чоботи, з наступного місяця субсидію автоматично припинять.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).