Службою у справах дітей, молоді та спорту постійно проводиться робота, спрямована на захист прав та інтересів дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, реалізацію їх права на влаштування у сімейні форми, забезпечення їм належного утримання  та виховання.

У громаді проживає 6200 дітей. З них- 114 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 102 проживає у функціонально-неспроможних сім`ях та 27 дітей перебувають на обліку, як такі, що опинилася у складних життєвих обставинах.

На первинному обліку в службі перебуває 72 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. У сімейні форми виховання влаштовано 67 дітей. П’ятеро  – позбавлені батьківського піклування і виховуються у державних закладах.

Найкращою формою влаштування посиротілої дитини є усиновлення. У 34 сім’ях жителів громади проживає 45 усиновлених хлопців та дівчат. На обліку кандидатів в усиновлювачі перебуває три подружні пари, у двох з них вже виховуються діти під опікою.

Активно розщвиваються в громаді такі форми сімейного виховання, як прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. На сьогодні функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу, у яких виховується 35 дітей, та 8 прийомних, де налічується 15 дітей.

З 2018 року в громаді запроваджено послугу патронатного виховання. За цей час охоплено 22 дітей. Після проведеної роботи 14 – повернено в біологічну сім’ю.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).