ЗОЛОТОНІСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2022 № 82
м. Золотоноша

Про посилення заходів щодо укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту громади

З метою своєчасного реагування на сигнали повітряної тривоги, у зв’язку з посиленням ракетних обстрілів військами російської федерації об’єктів критичної інфраструктури та об’єктів з масовим перебуванням людей, забезпечення заходів з укриття населення в фонді захисних споруд цивільного захисту, у тому числі у найпростіших укриттях, враховуючи введення воєнного стану в Україні, відповідно Кодексу цивільного захисту України, Порядку створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 № 138, Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09.07.2018 № 579, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 30.07.2018 за  № 879/32331, доручення начальника Черкаської обласної військової адміністрації від 08.07.2022 № 30-Д, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, –

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Керівників підприємств, установ, організацій, балансоутримувачів захисних споруд цивільного захисту, у тому числі найпростіших укриттів, розташованих в населених пунктах Золотоніської громади, забезпечити цілодобовий доступ населення до таких споруд .
  2. Керівників об’єктів критичної інфраструктури, об’єктів з масовим перебуванням людей, забезпечити здійснення оголошення сигналу „Повітряна тривога”, інформування про припинення надання послуг та місце розташування найближчого укриття.
  3. Відділ з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Золотоіської міської ради (Луща О.О.) забезпечити інформування населення через місцеві засоби масової інформації, соціальні мережі та офіційний веб-сайт про порядок укриття в захисних спорудах цивільного захисту, найпростіших укриттях та правил поводження у таких спорудах.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Флоренка О.А. та відділ з питань надзвичайних ситуацій (Луща О.О.).

Перший заступник міського голови                                        Олег МАСЛО

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).