Місто можна любити, можна відверто ненавидіти, а можна працювати для нього! Працювати непомітно, конструктивно вказувати на недоліки або ж просто взяти і щось зробити для нього. Якусь, на перший погляд, дрібницю.

Ми не змогли оминути увагою здійснену, здавалось би, дрібницю, але водночас дуже важливу справу колективом ЗОШ № 6. Днями працівники цього навчального закладу Юрій Степанець і Валерій Король зробили те, про що більшість би прокоментувала: “Та це ж не їхня робота”, “Влада має сама робити”, “Так я ж плачу податки, хай роблять”. А вони просто без зайвих слів встановили зламаний “платниками податків” дорожній знак поблизу школи.

Дрібниця, скажете ви. Але дорожні знаки покликані попереджувати учасників дорожнього руху про можливі ситуації, або обмеження на певному відрізку дороги. Тим більше біля школи. А отже це – один з основних критеріїв забезпечення безпеки руху.

Наразі у Золотоноші на обліку стоїть більше однієї тисячі дорожніх знаків і лише протягом останніх пів року було викрадено та пошкоджено два десятки.

Управління житлово-комунального господарства висловлює щиру подяку працівникам школи та директору ЗОШ №6 Олександру Пузєєву за небайдужість та роботу. Лише спільними зусиллями можна зробити місто, в якому захочеться жити не тільки нам, а й нашим нащадкам!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).