Сьогодні, 4 квітня, Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області проведено виїзні заходи в м. Золотоноші Черкаської області з нагоди Міжнародного дня ромів, який щорічно відзначається 8 квітня. Свято приурочене до дня проведення I-го Всесвітнього конґресу ромів у Лондоні 1971 р. та дня ромського свята у Трансильванії – «Дня коней».


За участі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Корж Н.Н., заступника начальника Управління державної реєстрації Кулешова О.О., начальника відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Пустовар А.В., начальника Золотоніського міськрайонного відділу ДРАЦС Марченко Ю.О. та голови Черкаської обласної організації «Романі Рота» Бамбули В.В. проведено круглий стіл у місцевому центрі «Діалог між поколіннями».


В Золотоніському міськрайонному відділі ДРАЦС проведено консультування громадян – представників ромської національності, а також проведено зустріч з місцевими ромами в Золотоніській общині циган «АМЕ РОМА» Черкаської обласної організації «Романі Рота» європейського центру захисту прав ромів, під час якої обговорено проблемні питання забезпечення доступу ромів до ідентифікаційних документів, документів про державну реєстрацію актів цивільного стану та шляхи допомоги їм в цьому з боку органів юстиції.


З метою індивідуального спілкування, ознайомлення ромів з їхніми правами, надання консультацій з найактуальніших питань, проведено відвідування домоволодінь ромів – мешканців м. Золотоноші.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).