День працівника соціальної сфери відзначається щорічно у першу неділю листопада. Напередодні професійного свята урочистості відбулися в міському Будинку культури. Зі святом присутніх привітав міський голова Віталій Войцехівський, його заступники Олег Масло та Мар’яна Ніщенко.

“Шановні працівники соціальної сфери! Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом. Це – свято людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла. Саме Ви постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу турботу відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни… Щиро дякую Вам за сумлінну працю. Ваша діяльність – скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення”, – зауважив міський очільник.

Потому Віталій Войцехівський та його заступники вручили грамоти та грошові винагороди кращим працівникам цієї галузі. Приємним сюрпризом для присутніх став концерт за участю кращих колективів міста.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).