У середу, 29 березня, у залі засідань міської ради секретар міської ради Наталія Сьомак, перший заступник міського голови Олег Масло, заступник міського голови Олександр Флоренко та начальник відділу зв’язків з громадськістю Лариса Головань зустрілися з головами квартальних комітетів. Під час зустрічі учасники обговорили важливі питання життєдіяльності громади – надання пільг та субсидій, дотримання Правил благоустрою, вивозу сміття тощо.  

Розпочали роботу з обговорення питань призначення та перерахунків пенсій, житлових субсидій та пільг. Присутній начальник управління застосування пенсійного законодавства ГУ ПФУ в Черкаській області Вікторія Карасьова наголосила на тому, щоб всі дуже уважно ставилися до заповнення заяв та декларацій на перелічені нормативні акти при внесенні, адже неодноразово вже траплялися проблемні випадки через неуважність, які в результаті займають багато зайвого часу, та зазначила, що за будь-яких питань звертатися безпосередньо до пенсійного фонду України. Отримавши відповіді на поставлені запитання, присутні ознайомились з інформацією щодо певних змін та нових напрацювань у системі призначення житлових субсидій та пільг. Управління праці та соціального захисту населення зі свого боку також мають функцію надання пільг, але виключно на проїзд.

Начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин Ігор Веснін, зауважив на тому, щоб голови кварталів інформували своїх мешканців стосовно приватизації земельних ділянок під нерухоме майно, а саме правила та вимоги до реєстру прав.

«Потрібно дуже відповідально ставитися до складання довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, які ви видаєте мешканцям, тому що всі дані подаються до Єдиного державного реєстру. Якщо ви зазначили, що у тій чи іншій будівлі проживає 10 осіб, то за цих же людей буде нести відповідальність сам власник», – наголосив Олег Масло.

Разом із тим, Олександр Флоренко зауважив, що написання характеристик несе за собою теж неабияку відповідальність.

«При поданні протоколів та справ до суду, де офіційно зазначено, що особа є постійним порушником, виникають запитання до наданих нам від вас так званих рекомендаційних листів, де вказано «зі слів сусіда» про виключно позитивні риси характеру правопорушника. Тож, прохання надалі погоджувати з кимось із керівництва цю інформацію», – звернувся до голів квартальних комітетів Олександр Анатолійович.

У процесі зустрічі були порушені комунальні питання. Завідувач сектору інспекції з благоустрою Артем Печериця закликав довести до відома мешканців кварталів стосовно правильного сортування сміття, та роздав відповідні інформаційні брошури. Отже, голови кварталів домовились активізувати інформаційну роботу серед населення щодо дотримання правил благоустрою.

Наприкінці Наталія Сьомак підкреслила, що такі зустрічі необхідні, адже на них порушуються загальні питання, що стосуються життя мешканців територіальної громади та допомагають вирішувати нагальні проблеми.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).