За липень-серпень 2020 року інспектори сектору інспекції з паркування відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства Золотоніського міськвиконкому виявили 174 порушення та винесли 132 постанови на загальну суму 47 430 гривень. Про це повідомляє Золотоноша. Сіті.

Дехто з водіїв обмежився усним попередженням. До їх числа відносяться кермувальники, котрі не залишали авто, а з розумінням реагували на зауваження інспектора та відразу виїжджали із зони дії дорожнього знаку. Але інформацію про порушення посадовці зберігають: на випадок повторної вини водія зауваженням він уже не відбудеться.

За словами завідувача сектору інспекції з паркування Олександра Городинця, до міського бюджету надійшло 24 997 гривень 50 копійок. Є частина постанов, за якими ще не витік термін сплати штрафу. 25 документів направлені до державної виконавчої служби для примусового стягнення коштів на загальну суму 18 тисяч 360 гривень. До 4 вересня по двох з них порушники вже сплатили необхідну суму штрафів. Решта справ – на розгляді у державній виконавчій службі.

Лише протягом серпня сектор виявив 69 правопорушень у сфері зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, виніс 48 постанов на загальну суму 17 085 гривень. До 1 вересня добровільно було виконано 19 постанов на суму 5 100 гривень. Одна справа буда закрита на підставі ч. 1 ст. 247 КУпАП, ще 9 осіб отримали усні попередження.

Грубих порушень правил дорожнього руху, приміром, залишили автомобіль, припаркували його на автобусній зупинці чи в місцях, що перешкоджають руху транспорту, помітно поменшало, – підсумовує Олександр Городинець. – Найпроблемнішими у місті залишаються зупинки «Статистика» та «Дитячий світ». Там встановлені усі необхідні дорожні знаки, нанесена розмітка, але водії однак скоюють порушення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).