23 жовтня під головуванням виконувачки повноваження міського голови – секретаря міської ради Наталії Сьомак – відбулася 35 сесія депутатів Золотоніської міської ради VIII скликання. На порядок денний винесли 47 питань. 6 мільйонів 634 тисячі гривень на потреби ЗСУ та інші видатки, які пов’язані з війною. Це головний результат сьогоднішньої сесії Золотоніської міської ради. Дякуємо депутатам міської ради, що підтримали проекти рішень, які було подано на їх розгляд.

Хвилиною мовчання депутати вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Окрім цього, на сесії були присутні народний депутат України Віталій Войцехівський, директор компанії “ПЬОТІНГЕР УКРАЇНА” Вадим Андрущак, очільник СТОВ «АФ «Маяк» Олексій Васильченко, а також старости, начальники структурних підрозділів і представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії заслухали Вадима Андрущака та Олексія Васильченка, який звітував про передачу громаді трьох автомобілів.

Частка рішень, ухвалених депутатами на цьому засіданні, стосувалась підтримки Збройних Сил України та інших підрозділів Сил оборони. Рішення чітке – виділити 6 634 194 грн на потреби ЗСУ та інші видатки, пов’язані з війною.

У цілому на сесії розглядалося 47 питань, котрі пов’язані з функціонуванням органів місцевого самоврядування. 45 питань ухвалили, два – не набрали необхідної кількості голосів, ще по двом депутати внесли правки у ході проведення засідання.

Узагалом сесія міської ради була конструктивною та плідною. У результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні необхідні рішення.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).