Міжнародна співпраця продовжується. Мерія міста Мерелбеке передала золотоніським рятувальникам помпи для відкачування води. Ці пристрої будуть надзвичайно корисні для рятувальників у роботі з водяними лихами та наданні допомоги громадам у разі потреби. Вантаж доставив фермер Том Ван Гоі, який господарює на Золотоніщині.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

У благодійній “посилці” був також 77-й автомобіль швидкої допомоги для українських військових, який передав лікар українського походження Ігор Вітенко із бельгійського міста Гент.

За словами Том Ван Гоі, пан Ігор доправив не лише 77 “швидких”, але й та купу медичного обладнання з Бельгії в Україну. Їх розподіляє українське військове командування в Харкові. Ми ж надаємо транспорт та інший гуманітарний вантаж, і додає від себе:

– У перші дні війни я повернувся з України в Бельгію і став дуже медійною особою. Ми з родиною відразу налагодили постачання благодійної допомоги в Україну, оскільки володіємо логістичними та транспортними компаніями. Поступово довкола нас згуртувалися однодумці: лікарі, християнські організації, прості люди. Так я познайомився з лікарем-хірургом Ігорем Вітенком із Гента. Він, використовуючи свої зв’язки, взявся забезпечувати медичну складову.

Отримувати вантаж у Золотоношу приїхали українські військові з Авдіївського напрямку. За їхніми словами, вони втратили після прильоту керованих авіаційних бомб два автомобілі. «Швидка» з Бельгії доправлятиме поранених після надання першої допомоги на стабілізаційний пункт. Її почнуть використовувати відразу, як на машину встановлять засоби радіоелектронної боротьби.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).