2 січня у віці 67 років раптово пішов з життя завідувач травматологічного відділення Золотоніської багатопрофільної лікарні Володимир Сержук.

Володимир Миколайович народився 9 липня 1955 року. Закінчив Дніпропетровський медичний інститут, навчався у клінічній ординатурі при Київському науково-дослідницькому інституті ортопедії.

З вересня 1984 року працював у Золотоніській центральній районній лікарні лікарем-травматологом. З 1990 року – завідувачем травматологічного відділення.

Завдяки його вмінням з 1991 року у відділенні широко впроваджується метод стабільно-функціонального остеосинтезу, що дозволило різко скоротити терміни перебування хворого на ліжку, вплинуло на якість лікування та зменшення інвалідів травматологічної групи.

У 1992 році Володимир Миколайович розпочав використання артроскопії колінного суглобу. У 1993 році впровадив в практику ендопротезування кульшового суглобу при переломах шийки стегна та хибних суглобах у людей похилого віку. У 1994 році започаткував у травматологічному відділенні метод функціонально-навантажувального остеосинтезу із блокуючими гвинтами. З 1996 року – метод тотального ендопротезування кульшового суглобу при дегенеративно дистрофічних захворюваннях стегна.

21 серпня 2015 року Володимиру Миколайовичу було присвоєно почесне звання Заслуженого лікаря України.

Вічна й світла пам’ять.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).