Знову в кінці осені стукає у наші серця трагічна дата – День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

Щорічно національний пам’ятний день в Україні припадає на четверту суботу листопада. Сьогодні, напередодні трагічної події, представники влади Золотоніської ТГ  вшанували пам’ять українців, які стали жертвами геноциду, вчиненого проти українського народу. Покладання квітів відбулося біля Пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 р.р.

Цього року вшанування пам’яті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже ворог у цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім на скільки важлива жива пам’ять всіх жертв.

Закликаємо усіх, де б ви не були – вдома, в будь-якому регіоні Україні чи за кордоном, приєднатися до акції «Запали свічку». Ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як прояв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом. Також о 16:00 цього ж дня за київським часом пройде Загальнонаціональна хвилина мовчання.

Пам’ятаємо!

Єднаємося!

Переможемо!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).