Триває сезон садово-городніх робіт, тож комунальникам доводиться по кілька разів на день прибирати майданчики збору відходів.

– Протягом останніх п’яти років ми досягли важливого показника – люди в місті стали значно менше спалювати городину, листя, сміття. Проте отримавши такі результати ми маємо періодичні нагромадження відходів на контейнерних майданчиках, особливо на тих, де дислокуються контейнери до портального сміттєвоза. В своїй роботи ми маємо оперативніше реагувати і відповідно коригувати графіки, моніторити ситуацію на найбільш складніших ділянка, – зазначив головуючий на нараді Олег МАСЛО.

Олена КОЗЛОВА, директор ПП “Базис плюс” в свою чергу зазначила, що окрім вивезення самих контейнерів необхідно утримувати в належному санітарному стані і самі майданчики тож їхнє підприємство залучило додаткову техніку та скоригувало свою роботу.

– Наразі ми вимушені змінити графік роботи наших працівників. Якщо ще два тижні тому на вихідних у нас по місту працювало шість працівників то зараз доводиться залучати ще п’ять адже роботи додають господарі, які зносять не розділене гілля із щойно спиляної деревини, як то було вихідними, біля шостої школи на Партизанській. Також уже настає пора висадки у відкритий ґрунт квітів, – додала Олена Олександрівна.

За словами директора КП “Міський водоканал” Сергія КУЗНЄЦОВА у травні очікуються поставка нових десяти семикубових контейнерів до портального сміттєвоза. Тож зараз спільно із спеціалістами нашого управління визначаються місця для їхньої локації. Не всі ці контейнери будуть мати постійну локацію в місті, частина з них отримає свою “приписку” в селах громади. Зараз економічний відділ та дільниця поводження з відходами “водоканалу” проводять розрахунки тарифу для жителів сіл.

Не оминули увагою питання підготовки до Великодніх свят та поминальних днів і на вчорашній нараді. За словами начальника управління ЖКГ Артема ХАРІНА, на сьогоднішній день проведені роботи по розчистці чагарників та аварійних дерев на більшості кладовищ у селах громади, тож найближчим часом “генеральне прибирання” відбуватиметься і на міських кладовищах.

Також Артем Вікторович доповів про ряд інших робіт. Поблизу скейт-парку та вздовж річки розпочаті активні роботи із планування та облаштування прилеглої території. Невдовзі містяни та гості побачать не лише технічну розмітку на землі, а й огорожу, зелені зони, лавочки та нові доріжки. Прибираючи прибордюрну частину доріг ми повинні звернути увагу на стан решіток дощоприймачів та, в цілому, системи ливневої каналізації. Тож було дано доручення директору КП “Міський водоканал” провести технічне обслуговування системи відведення поверхневих вод у найкоротші терміни.

– Ми можемо бачити, що такі підприємства як “Златодар”, машинобудівний завод, військова частина прибрали пісок та гравій під бордюрами на Шевченка чим пришвидшили процес прибирання міста після зимового періоду, втім багато хто забувся про межі прилеглих територій до підприємств чи своїх магазинів тому мною було дано доручення відділу муніципального інспектування провести роз’яснювальну роботу із ФОПами та керівниками підприємств, – додав Артем ХАРІН.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).