Починаючи з 1 жовтня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 пільги на оплату житлово-комунальних послуг буде монетизовано.

Передбачено дві форми надання пільг:

– безготівкова;

– готівкова.

Пільги у грошовій безготівковій формі надаватимуться через АТ “Ощадбанк” наступним чином:

– управлінням праці та соціального захисту населення на рахунки ( персональні облікові записи) пільговиків буде перераховано кошти для виплати пільг. Зазначені кошти вподальшому буде перераховано банком на підприємство – надавача послуг для оплати комунальних послуг.

       Також за заявою пільговика з місяця, що настає за місяцем подання такої заяви пільга може надаватися у готівковій формі.  У заяві зазначаються реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком в АТ «Ощадбанк», на який пільговик бажає отримати кошти.

        Управління праці та соціального захисту населення Золотоніської міської ради просить всіх отримувачів пільг на оплату житлово-комунальних послуг якнайшвидше подати такі відомості про себе:

  • номер мобільного телефону;
  • довідку про склад сім’ї (у разі зміни);
  • копії та оригінали паспорту та «ідентифікаційного коду»( у разі їх зміни), якщо

Ви власник паспорта у формі ІD-картки, необхідно обов’язково пред’явити довідку про реєстрацію.

  • квитанції на оплату послуг;
  • рахунок АТ «Ощадбанку».

       За детальною інформацією просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Золотоніської міської ради за адресою:    вул. Шевченка, 70, каб.№ 5, або з телефоном 5-22-76.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).