Найбільш ефективними формами підвищення фахової майстерності вважають самоосвіту, навчання на курсах підвищення кваліфікації, участь у вебінарах, семінарах, конференціях, колективний перегляд занять і окремих форм роботи з послідуючим самоаналізом та обговоренням.

У ДЗ “Сонечко” стало традицією серйозно готуватися до проведення відкритих заходів: педагоги за власною ініціативою перевертають підшиви журналів, нову методичну літературу, виготовляють незвичні посібники, тому що їм самим вже не цікаво дивитися і презентувати застарілий і малоефективний досвід роботи.

Днями педагоги мали можливість переглянути освітні заходи в ранній віковій групі та у двох групах середнього дошкільного віку. Дякуючи відповідальності та професійності педагогів Валентини Верещаки, Тетяни Лісун та Лідії Казки, колектив отримав велике задоволення та гордість від побаченого, бо досить помітний ріст у розвитку вихованців та наполегливість, творчість колег дає щедрі плоди їхньої праці.

Глибокі знання валеології, особливості культурно-гігієнічних навиків, знання режиму дня, вміння дбати про своє здоров’я демонстрували діти. Змістовні відповіді, дитяча безпосередність створювали теплу атмосферу і дозволили дорослим вкотре зануритися у світ дитинства.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).