В Україні День підприємця прийнято святкувати в першу неділю вересня.
Це професійне свято в нашій державі було засноване у 1998 році. День Підприємця був встановлений для того, щоб показати важливу роль цього сектора економіки в розвитку нового економічного устрою і в формуванні громадянського суспільства та демократії в нашій країні.
В Україні підприємницька діяльність є шанованою, але в той же час і небезпечною, оскільки вона дуже важка для розвитку в умовах нашої політичної й економічної нестабільності. У наш час професію підприємця обирають сильні, ініціативні і енергійні люди, які здатні взяти на себе відповідальність за ведення власного бізнесу. Напередодні професійного свята у міській раді відбулася зустріч міського голови Віталія Войцехівського та начальника управління економіки Вікторії Остроглазової з членами координаційної ради з розвитку підприємництва. На зібранні посадовці привітали гостей з нагоди свята та обговорили актуальні питання щодо розвитку підприємницької діяльності в цілому та що стосуються проблем  малого і середнього бізнесу.

Шановні підприємці Золотоноші!

Від імені виконавчого комітету Золотоніської міської ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця! Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для підприємців. Розвиток підприємництва дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості. Завдяки розвитку підприємництва кожна родина має стати заможною, а країна – процвітаючою. Висловлюємо вам подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність. Щиро бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків задля підвищення добробуту нашого народу.

Міський голова Віталій Войцехівський,

начальник управління економіки Вікторія Остроглазова

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).