Асоціація  викладачів французької мови в Україні за підтримки Посольства Франції в Україні в рамках проведення 2018-2019 навчального  року – Року французької мови в Україні організувала франкомовний фестиваль в місті Києві. На фестиваль були запрошені всього сім учнівських шкільних колективів з усієї України, з-поміж, яких золотоніська гімназія була єдиною з невеличкого провінційного містечка. Театральними трупами були представлені фрагменти спектаклів відомих  французьких авторів, лялькові вистави і т.д.

Трупа золотоніських  гімназистів під назвою «ВАТРА» представила дійство на тему: «Козацькі забави» і виборола 1 місце , повністю підкоривши глядацький зал. Навчальний заклад, зокрема та кожний учасник були нагородженні дипломами з особистим автографом аташе з питань розвитку французької мови  Посольства Французької Республіки в Україні Фабріса Пето, який, до речі, з-поміж усіх чеснот особливо підкреслив вишукану французьку вимову учасників.

Навчальний заклад завдячує всім, хто долучився до проекту та зробив можливою цю поїздку: міському голові Віталію Войцехівському, засновниці Благодійного фонду «Разом», меценату Людмилі Русаліній, директору міського Будинку культури Віті Лелеці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).