На базі Золотоніського молодіжного центру відбувся семінар-практикум класних керівників 9-11 класів шкіл громади під назвою “Вектори реалізації педагогіки партнерства”. Автори – класні керівники загальноосвітньої школи №5 – Лілія Пантіна, Наталія Герасіна, Наталія Ніцак. Вони ознайомили присутніх із головними завданнями педагогіки партнерства та шляхами реалізації ідей.

Концепція Нової української школи базується на якісно новому рівні побудови взаємовідносин між педагогами, учнями, їхніми батьками та громадськими організаціями. Одна з основних новацій – педагогіка партнерства як вектор гуманного і творчого підходу до кожного учасника освітнього процесу. Педагогіка партнерства – це простір дитинства, який будується на засадах рівності, діалогу, співпраці, прийняття.

Під час заходу представниця Молодіжного центру Лілія Титаренко презентувала соціальні проєкти та ознайомила з роботою їх спільноти. Оксана Черв’якова із відділу у справах дітей зупинилася на можливостях для партнерства у сфері неформальної освіти молоді. Присутні обговорили шляхи налагодження демократичних взаємозв’язків у громаді між різними організаціями.

Також на зустріч був запрошена психолог Алла Прокопчук. Вона розповіла про досвід проведення кіл взаємопідтримки для молоді на базі Молодіжного центру, дала практичні поради. Окремо класні керівники познайомились із військовим капеланом нашої військової частини – Володимиром Червонніковим, який поділився власним досвідом організації психологічної підтримки та запропонував організувати курс із комунікації та стійкості.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).